Witamy w Programie Business Partner!

Program, który Państwu przedstawiamy skierowany jest do biur projektowych, firm wykonawczych, hurtowni materiałów budowlanych i wszystkich innych uczestników procesu budowlanego, którzy na różnych etapach realizacji pomagają inwestorom w urzeczywistnieniu ich zamiarów.

Jako producenci drewnianych konstrukcji dachów i stropów w systemie Mitek oraz drewnianych domów szkieletowych  zapraszamy do współpracy i rejestrowania się w naszym programie Business Partner.

romar_karta_plastikowa_przod


W czym możemy pomóc?:

– biurom projektowym
pomagamy w tworzeniu dokumentacji budowlanej w zakresie drewnianych konstrukcji dachów, stropów i szkieletów domów oraz specjalistycznym doradztwem technicznym.
– firmom wykonawczym pomagamy w zdobywaniu zleceń na montaż naszych konstrukcji u Klienta oraz w rozwiązywaniu zagadnień dotyczących realizacji i montażu prefabrykowanych konstrukcji drewnianych.
– hurtowniom budowlanym pomagamy w przygotowaniu ofert na wykonanie i montaż ponad 800-ciuset więźb występujących w bardzo popularnych Projektach Gotowych. W ten sposób ułatwiamy życie Klientom, którzy w jednym miejscu mogą zamówić wszystkie materiały niezbędne do realizacji inwestycji.
– pozostałym uczestnikom np. kierownikom budów w zakresie doradztwa technicznego przy zmianie rozwiązań projektowych w trakcie trwania budowy, umożliwieniu kontaktów między klientem a naszą firmą.

Jak się zarejestrować?

By dołączyć do Programu Business Partner wystarczy wejść w zakładkę „kontakt” na naszej stronie internetowej. Znajduje się tam formularz kontaktowy, który należy zatytułować „do rejestracji” oraz uzupełnić o konieczne dane.

Po otrzymaniu tych danych nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem w celu określenia zakresu współpracy oraz przekazania specjalnej karty Business Partner z unikatowym numerem, dzięki któremu będą mogli Państwo zalogować się na swoje konto w zakładce Business Partner. Tam znajdować się będą informacje o klientach, którzy dzięki naszej współpracy uzyskali pomoc w realizacji budowy. Tam też będą Państwo mogli znaleźć informację o przysługującej Wam prowizji z tytułu współpracy.

Jeżeli posiadają już Państwo naszą kartę, proszę się zalogować.