DOMY SZKIELETOWE

16996016W naszej firmie każdą realizację rozpoczynamy od dokładnego zaprojektowania obiektu na specjalistycznym oprogramowaniu inżynierskim. Dzięki trójwymiarowemu modelowaniu przyszłego domu na ekranie, możemy zaprojektować każdy detal, eliminując prawdopodobieństwo wystąpienia błędów już w trakcie samej realizacji.

Nasze konstrukcje wykonujemy z najlepszego w Europie drewna sprowadzanego ze Szwecji. Wyrasta ono w lasach północy, w trudnych warunkach klimatycznych, co powoduje, że drewno charakteryzuje się wąskimi przyrostami rocznymi (słojami) a więc jest bardziej „zbite” i wytrzymałe. Drewno jest wysuszone i strugane,  a  co najważniejsze jest sprawdzane pod względem wytrzymałości mechanicznej przy użyciu specjalnych urządzeń do testowania drewna.

Dzięki komputerowej metodzie projektowania możemy w naszym zakładzie wycinać wszelkie elementy drewniane na piłach sterowanych CNC. Efekt: wszystkie części składowe ścian idealnie do siebie pasują. Ściany szkieletowe wykonujemy w komfortowych warunkach warsztatowych a nie na budowie, co przekłada się na większą dokładność prac oraz krótszy termin realizacji czyli minimalizację kosztów, a to wszystko przy zachowaniu rygorystycznych reżimów technologicznych.