Popularność domów szkieletowych

Domy szkieletowe zyskują w Polsce coraz większą popularność wśród klientów prywatnych i biznesowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, precyzyjnych maszyn do cięcia i najwyższej jakości komponentów jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa zlecenia o każdym poziomie trudności. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni nie tylko z ogólnych kosztów budowy takiego domu, ale również z tempa jego budowy oraz późniejszej kwestii energooszczędności. Takiego budynku.

Domy szkieletowe w Polsce

Nasze realizacje wykonujemy głównie dla klientów z terenu miasta Poznań i jego okolic (Wielkopolska). Oferta ROMAR obejmuje zarówno konstrukcje dachowe, jak i wiązary dachowe oraz belki stropowe. Budowa w technologii szkieletowej domów z drewna na terenie Wielkopolski jest niezwykle opłacalna. Głównie przez wzgląd na tempo pracy oraz precyzję dopasowania poszczególnych elementów konstrukcji. Ponadto, takie domy generują znacznie niższe nakłady na ogrzewanie budynku, ale i ewentualnych remontów oraz konserwacji. W Polsce, wiele osób, które są właścicielami takich domów, już się o tym przekonało.

Domy szkieletowe – Wielkopolska

Konstrukcja dla domów szkieletowych powstaje wyłącznie z najlepszej jakości surowców naturalnych. Dzięki właściwie dobranym komponentom, konstrukcja zyskuje walorów solidności i trwałości. Ponadto, suche drewno nie wykazuje czynnika wilgotności, tak jak w przypadku rozwiązań tradycyjnych. Brak wilgotności to ogromny atut, dlatego że m.in. dzięki temu w strukturze drewna nie powstaje pleśń. Ponadto, konstrukcja zachowuje tę samą kolorystykę przez wiele lat eksploatacji.

Domy szkieletowe – Poznań

W naszej firmie do każdej realizacji pochodzimy indywidualnie. Na początku współpracy na etapie konsultacji z klientem tworzymy indywidualny projekt. Podczas spotkanie chcemy uzyskać od Państwa jak najwięcej informacji, mogących wpłynąć na ostateczny cennik budowy. Kolejny etap to produkcja konstrukcji oraz montaż. Nasze domy szkieletowe tworzymy niezwykle precyzyjnie, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każda nieścisłość może sprawić, iż konstrukcja nie spełni oczekiwań klientów. Dbając o każdy detal mamy pewność, że wywiązaliśmy się ze zlecenia z pełnym zaangażowaniem.

Konstrukcje ROMAR powstają z najlepszych komponentów. Sprawdzeni dostawcy, to dla nas pewność jakości oraz terminowości, co przekłada się na szybką realizację zlecenia. W domach szkieletowych dla naszych klientów z Poznania i Wielkopolski, wykorzystane materiały nie mogą być przypadkowe. Zapewniamy, że nasze projekty cieszą się ogromnym uznaniem głównie przez wzgląd na jakość i precyzję wykonania. Ponadto, nie pozostawiamy klienta z niedomówieniami. Dbamy o gruntowne wyjaśnienie i rozwianie wszelkich wątpliwości.

Domy szkieletowe – oferta ROMAR

Wykorzystując najnowocześniejsze metody produkcji konstrukcji szkieletowej oraz precyzję cięcia mamy 100% pewność, że oferta domów szkieletowych naszej firmy jest dopracowana w każdym detalu. Mamy ten komfort, że domy dla klientów z Poznania mogą być wykonywane w naszym miejscu pracy, a nie na budowie. Ściany szkieletowe oraz pozostałą część konstrukcji wykonujemy w odpowiednich warunkach, ponieważ tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić naszych klientów, że konstrukcja będzie solidna i niezwykle wytrzymała. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

EnergooszczedneProjektyCennik