Wybierz oszczędne i solidne rozwiązanie

Wiele osób decyduje się na drewniane domy szkieletowe ze względu na ich cenę, jednakże to tylko jeden z wielu argumentów, który sprawia, że domy te są coraz bardziej popularne. Warto dodać, że dom oparty na szkieletowej konstrukcji może powstać już w miesiąc!

Domy w konstrukcji szkieletowej – cennik

Cennik domów w konstrukcji szkieletowej jest uzależniony od wielu czynników, jednakże niezależnie od wielkości budynku, zawsze istotną kwestią pozostają zyski, zarówno podczas jego późniejszej eksploatacji, jak i na samym etapie budowy. Wykorzystując potencjał domów szkieletowych mogą sobie Państwo pozwolić na spore oszczędności, chociażby w kwestii doboru fundamentu na rzecz lekkiej konstrukcji monolitycznej. Oferujemy Państwu domy szkieletowe z indywidualnym kosztorysem. Jednocześnie zapewniamy, że ich cena jest o wiele niższa, niż może się to wydawać.

Domy szkieletowe drewniane – cena

Dodatkową zaletą domów szkieletowych jest cena ich dalszego utrzymania. Parametr umożliwiający optymalizację zużycia energii do ogrzewania poniżej 15 kWh/(m²•rok) sprawia, że wielu klientów właśnie tutaj widzi czynnik decydujący o wyborze takiej konstrukcji.

Dzięki komputerowej metodzie projektowania możemy w naszym zakładzie wycinać wszelkie elementy drewniane na piłach sterowanych CNC i w efekcie idealnie dopasowywać do siebie wszystkie elementy. Ściany szkieletowe wykonujemy w komfortowych warunkach warsztatowych a nie na budowie, co wpływa na większą dokładność prac oraz krótszy termin realizacji. W konsekwencji więc, również na minimalizację ogólnych kosztów budowy.

Domy szkieletowe z kosztorysem

W Polsce budownictwo drewniane wciąż się rozwija, ale zainteresowanie tym obszarem dynamicznie rośnie. Na szczęście coraz więcej osób zauważa korzyści wynikające z inwestycji w drewniane konstrukcje szkieletowe. Kosztorys domów szkieletowych przygotujemy dla Państwa indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu oraz poznania naszego cennika.