Projekty spełniające oczekiwania inwestora

Nowoczesne budownictwo skupia się przede wszystkim na energooszczędności rozwiązań. Wszystko po to, by móc dostarczyć rozwiązania pozwalające jednocześnie na optymalizację kosztów z jednoczesną ochroną środowiska naturalnego. Oba czynniki są niezwykle istotne. W ROMAR udowadniamy, że mogą wzajemnie na siebie wpływać.

W myśl tej zasady, oferujemy Państwu projekty domów z drewna w technologii szkieletowej, które z pewnością zdobędą uznanie nawet najbardziej wymagających klientów.

Domy w technologii szkieletowej – nowoczesne projekty

Energooszczędny dom szkieletowy zyskuje coraz większą popularność. Wykonujemy projekty, wytwarzanie części domu szkieletowego, jak i jego montaż zarówno dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dlaczego nasze projekty są energooszczędne? Ponieważ dobrze przemyślana, wstępna konstrukcja Państwa domu sprawi, że nie tylko zaoszczędzą Państwo środki finansowe już na etapie budowy (na przykład w zakresie utrzymywania kolejnych ekip remontowych), jak i samego ogrzewania i utrzymywania stałej temperatury w budynku.

Dzięki komputerowej metodzie projektowania możemy w naszym zakładzie wycinać wszelkie elementy drewniane na piłach sterowanych CNC.

Szkieletowe domy z drewna – projekty ROMAR

Ściany szkieletowe wykonujemy w komfortowych warunkach warsztatowych a nie na budowie, co przekłada się na większą dokładność prac oraz krótszy termin realizacji czyli minimalizację kosztów, a to wszystko przy zachowaniu rygorystycznych reżimów technologicznych.

Nasze konstrukcje wykonujemy z najlepszego w Europie drewna sprowadzanego ze Szwecji. Drewno jest wysuszone i strugane i sprawdzane pod względem wytrzymałości mechanicznej przy użyciu specjalnych urządzeń do testowania drewna. Ponadto, zaletą zastosowanych przez nas materiałów jest ich lekkość. To jeden z kluczowych czynników, który ma wpływ zarówno na cenę, jak i czas poświęcony na wykonanie zlecenia. Co ważne, nie ma absolutnie nic wspólnego z brakiem stabilizacji całej konstrukcji.