Lekkie i wytrzymałe konstrukcje dachowe

Potencjał nowoczesnych rozwiązań doceniany jest i wykorzystywany niemal w każdym obszarze naszego życia. Tak samo jest we współczesnym budownictwie. Coraz więcej naszych klientów rezygnuje z tradycyjnych rozwiązań w zakresie budownictwa mieszkaniowego, generującego wyższe koszty na etapie budowy domu, na rzecz konstrukcji szkieletowych. Warto bowiem pamiętać, że inwestycja w konstrukcje dachowe z drewna opłaca się nie tylko pod kątem finansowym, ale i późniejszej eksploatacji.

Terenem działań ROMAR jest głównie Wielkopolska. Jeśli zastanawiają się Państwo, czy domy szkieletowe są tym, w co warto inwestować, zachęcamy do kontaktu.

Konstrukcje dachowe z drewna

Przytaczając zalety konstrukcji dachowych z drewna najczęściej podawane są dwa elementy, które pozostają wartościami decydującymi o finalnym wyborze takiego projektu. Zarówno szybkość działań, czas montażu, jak i energooszczędność sprawiają, że konwencjonalne rozwiązania stają się w pewnych momentach nieopłacalne, a nawet niekorzystne. Dzięki temu, iż wykorzystujemy potencjał nowoczesnych technologii oraz mamy możliwość wykonania działań na terenie naszych zakładów produkcyjnych oszczędzamy czas swój i naszych klientów. Ponadto, pracujemy na nowoczesnym i precyzyjnym sprzęcie, który umożliwia nam dokładne tworzenie konstrukcji i wiązarów dachowych.

Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa zlecenia nie w 14 dni, a nawet w 2 dni, co pozwala na szybkie przejście do dalszego etapu budowy.

Konstrukcje dachowe – Wielkopolska

Konstrukcje dachowe wykonujemy na terenie naszego zakładu w Wielkopolsce, jednak w zakresie realizacji zleceń nie ograniczamy się do konkretnego obszaru. Jesteśmy przygotowani do działań na terenie całej Polski. Z naszych realizacji korzystają klienci prywatni i biznesowi, tak więc pozostajemy bardzo elastyczni. Na swoim koncie mamy zrealizowane zarówno obiekty budownictwa rodzinnego, handlowe, przemysłowe, hale produkcyjne, obiekty z branży rolniczej, jak i systemy parkingowe i magazynowe. Drewniane konstrukcje dachowe to szereg możliwości. Jeśli są Państwo gotowi na wejście na wyższy poziom budownictwa, to z przyjemnością będziemy w tych działaniach towarzyszyć.

Współpraca z nami jest opłacalna dla każdego, kto oczekuje wymiernych korzyści związanych z budową własnego domu. W ostatnim czasie zauważamy znaczny wzrost zainteresowania konstrukcjami dachowymi. Nic w tym dziwnego, ponieważ konstrukcje takie powstają precyzyjnie, dokładnie i szybko. Obdarowując nas zaufaniem zyskują Państwo indywidualny projekt, sprawny proces tworzenia konstrukcji, montażu oraz energooszczędność naszych rozwiązań.

Konstrukcje dachowe cennik