Trwałe, solidne i wytrzymałe – wiązary dachowe ROMAR

Drewniane wiązary dachowe prefabrykowane to konstrukcje, które zostały wykonane w procesie łączenia drewna litowego za pomocą płytek wielokolcowych, wyróżniające się precyzyjnymi parametrami wytrzymałościowymi. Ponadto, dzięki zastosowanym komponentom tworzymy lekką konstrukcję, która cechuje się dużą wytrzymałością. Jej zastosowanie nie ma ograniczeń do konkretnych realizacji projektowych.

Płytki posiadają precyzyjnie określone parametry wytrzymałościowe, wyliczane poprzez specjalistyczne, licencjonowane oprogramowanie. Pozwala to wykonać konstrukcję dachu o rozpiętości do 30 m bez jakiejkolwiek podpory w postaci słupa czy ściany. W praktyce, dla obiektów mieszkalnych oznacza to możliwość dowolnej aranżacji wnętrza; ścianki dzielące nie są ścianami nośnymi, mogą być zbudowane w każdym miejscu. Więźba prefabrykowana – Mitek, którą tworzymy w ROMAR jest całkowicie naszym produktem, powstającym z wykorzystaniem precyzyjnych metod cięcia i pomiaru. Obszar naszych działań to m.in. Poznań – Wielkopolska.

Wiązary dachowe – Wielkopolska

Największą zaletą naszych propozycji jest szybkość wykonania i montażu. Zazwyczaj czas realizacji i cena usługi/produktu to kluczowe elementy, na które zwracają uwagę nasi klienci. Dzięki zastosowanym materiałom, nasze więzary są montowane już bezpośrednio na placu budowy, co znacznie przyspiesza cały proces budowy.

Wiązary dachowe drewniane

Więzary dachowe drewniane to rozwiązania, które powstają w wyniku w pełni skomputeryzowanego procesu produkcyjnego. Specjalistyczna i nowoczesna obróbka, jak i najlepszej jakości materiały wykorzystywane w naszej codziennej pracy spełniają wymogi najwyższej klasy, by nasi klienci mogli cieszyć się bezpieczeństwem i pewnością inwestycji. Nasze więzary dachowe z drewna produkowane w Wielkopolsce umożliwiają wykonanie konstrukcji dachu o rozpiętości do 30 m bez dodatkowej podpory, co jest szczególnie istotne w konstrukcjach komercyjnych.

Więźba prefabrykowana

Proces produkcji więźby prefabrykowanej jest niezwykle szybki i precyzyjny, co podkreślamy przy okazji każdej inwestycji. Z elektronicznej listy cięć, sterowana numerycznie piła, wycina odpowiednie elementy. Wykwalifikowana brygada produkcyjna, na podstawie szczegółowych rysunków warsztatowych wiązara, układa wycięte elementy na stole montażowym, a prasa pneumatyczna wprasowuje płytki wielokolcowe. Każdy etap produkcji wiązarów jest niezwykle precyzyjny, co ma istotny wpływ na efekt finalny.

Więźba Mitek

Więźba Mitek to konstrukcja, która jest całkowicie wykonywana w naszym zakładzie, co znacznie skraca czas montażu i działań w obrębie budowy. Do przewiezienia konstrukcji wykorzystujemy specjalistyczne naczepy. Tradycyjne rozwiązania wymagają czasu i pracy nawet przez 2 tygodnie, my jesteśmy w stanie wykonać zlecenie montażu nawet w 2 dni. Dzięki takim rozwiązaniom zarówno Państwo, jak i my, oszczędzamy czas poświęcany na realizację całej konstrukcji. Zachęcamy do kontaktu mieszkańców Poznania, jak i okolic.