O Firmie

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku. Od początku z powodzeniem działamy w branży drzewnej. Najpierw jako przedsiębiorstwo obrotu tarcicą, obecnie jako autoryzowany producent drewnianych konstrukcji dachów, stropów i domów szkieletowych.

Założycielem i właścicielem firmy  jest Roman Krzyżanowski. Osoba,  która przede wszystkim jest bardzo wymagająca wobec siebie, a w dalszej kolejności wobec innych. Jego dbałość o wysoką jakość na każdym etapie realizacji zadań, staranność w doborze kadry i dbałość  o zasoby firmy przekłada się na jakość oferowanych przez nas wyrobów.

Byliśmy jednym z pierwszym zakładów w Polsce, stosujących i propagujących nieznaną w naszym kraju technologię łączenia elementów drewnianych przy pomocy wprasowanych płytek kolczastych. Technologia ta powszechnie stosowana w USA, Kanadzie i krajach Europy Zachodniej, była u nas wówczas praktycznie nieznana. Dziś poprzez upowszechnianie technologii wśród architektów już co trzeci dach domu jednorodzinnego wykonywany jest w naszej technologii.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam dostrzec zmieniający się rynek i potrzeby klientów. Dzisiaj bardzo ważna jest ekologia, oszczędność energii i czasu. Możemy Państwu  zaoferować produkt, który całkowicie spełnia te wszystkie wymagania. Oprócz konstrukcji dachów i stropów, oferujemy domy w szkielecie drewnianym. Są to domy ekologiczne i energooszczędne. Obok wielu zalet jakie posiada mieszkanie w zdrowym i ciepłym domu, imponująca jest też szybkość z jaką może powstać Państwa nowy dom. Przełoży się to również na niski koszt budowy.

Dzięki wieloletnim kontaktom w branży drzewnej jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do najlepszego jakościowo drewna do produkcji konstrukcji. Nasze drewno sprowadzamy ze Skandynawii, głównie ze Szwecji. Tartaki z którymi współpracujemy posiadają międzynarodowe certyfikacje PEFC oraz FSC. Tarcica jest suszona komorowo oraz strugana na nowoczesnych maszynach. Nasze drewno nie tylko posiada wymagane certyfikacje jakościowe, ale przede wszystkim jego wygląd jest nienaganny, dzięki temu nasze konstrukcje znacząco wyróżniają się na tle innych produktów.

Dzięki profesjonalizmowi,  dbałości o wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych wyrobów jako pierwsi na rynku, uzyskaliśmy certyfikat zakładowej kontroli produkcji, pozwalający znakować nasze wyroby znakiem bezpieczeństwa CE.
766

PROJEKTY WYKONANE

25

ZATRUDNIENI FACHOWCY

720

ZADOWOLENI KLIENCI