Posiadamy własną wytwórnię konstrukcji drewnianych zlokalizowaną w Człopie. Wytwórnia wyposażona jest w specjalistyczne, sterowane numerycznie maszyny: prasę do wciskania płytek oraz piłę do precyzyjnego cięcia drewna, a także stoły montażowe do produkcji ścian domów szkieletowych.

Wykonane przez projektanta rysunki warsztatowe trafiają do zakładu produkcji, gdzie przy użyciu sterowanej komputerowo piły obrotowej docinane są kąty w elementach drewnianych. Następnie elementy te układa się na stołach montażowych ustawionych zgodnie z geometrią wiązara lub ścian, gdzie wprasowuje się odpowiednie płytki wielokolcowe w miejscach łączenia drewna, a w przypadku ścian elementy łączone są za pomocą pneumatycznych gwoździarek.

Proces produkcyjny po właściwym opracowaniu i przygotowaniu dokumentacji nie jest szczególnie trudny. Istotą tego procesu jest prosta obróbka drewna – cięcie i impregnacja oraz składanie elementów na stołach i wprasowywanie płytek lub połączenia elementów ścian szkieletowych. Wymagane jest jednak bardzo dokładne zachowanie wszelkich parametrów wymiarowych i jakościowych.